www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • A hirdetés 549 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres nyírbátori partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

 Gépkezelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépek, berendezések munkautasítás szerinti üzemeltetése, beállítása
  • Gépek alapanyaggal történő feltöltése
  • Alkatrészek előkészítése
  • Termékek termelési terv szerinti sorrendben és mennyiségben történő mozgatása és legyártása a kiadott utasítások alapján
  • Minőségi -, és folyamatleírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Gyártás területén szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Önálló, minőségi munkavégzés
  • Tanulási készség
  • Jó kézügyesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Útiköltség térítés
  • Multinacionális környezet

Munkarend:

  • Többműszakos

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Nyírbátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/588 9223 telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő