www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • A hirdetés 633 napja lejárt

Gépkezelőt

keresünk

Cégünk teljes körű hulladékgazdálkodási szolgáltatást nyújt elsősorban intézmények, ipari és kereskedelmi létesítmények számára. Célunk a szolgáltatásaink magas színvonalú ellátása, melyhez megbízható, ügyfélorientált munkatársakat keresünk, akiknek mindenkor biztosítjuk a megfelelő munkakörülményeket.

Feladatok:

  • bálázógép és aprítógépsor berendezéseinek üzemeltetése,
  • anyagmozgatás, feldolgozandó hulladék gépsorra juttatása, kész anyag tárolóba, kamionra pakolása (ömlesztett és bálás anyag),
  • üzem és környékének tisztántartása.

Elvárások:

  • befejezett általános iskolai végzettség,
  • OKJ-s nehézgépkezelő vagy földmunkagép kezelő bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • gépkezelői jogosítvány 3324 és 4511 csoportokra,
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:

Gyál külterülete. A napi munkába járás saját gépkocsival történik, amelyhez a cég anyagi hozzájárulást biztosít.

Ha bővebb információt szeretne megtudni cégünkről, kérjük, látogassa meg honlapunkat:

Link megjelenítése

Reméljük, hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és hamarosan munkatársaink között üdvözölhetjük!

  Service for the future

Kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva.

 .A.S.A. Magyarország Kft. Toborzás 2360 Gyál, Kőrösi út 53.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő