www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • A hirdetés 762 napja lejárt

Konvertált ragasztók gyártásával és értékesítésével foglalkozó angol tulajdonú cég

termelési területére, budai, XI. kerületi munkahelyre

gépkezelő munkatársakat

keres.

Főbb feladatok:

  • A gyártások indítását megelőző egyedi gépbeállítások elvégzése,
  • Gyártások indítása,
  • Az aktuális gyártási folyamat végigkísérése,
  • Gyártásközi ellenőrzés ellátása, a folyamatok dokumentálása,
  • Mintázási feladatok ellátása.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Lehetőleg műszaki területen szerzett középfokú végzettség,
  • Jó műszaki érzék,
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzésre való alkalmasság,
  • Kreativitás és nyitottság a tanulásra.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • Korrekt bérezés,
  • Korszerű és pozitív hangulatú munkahely,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

A pályázni kizárólag fényképes önéletrajzzal, a szakmai tapasztalat pontos meghatározásával lehetséges. Jelentkezését az alábbi e-mailcímre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő