www.cvonline.hu

GÉPKEZELŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 953338

Megbízónk egy nagymúltra visszatekintő, nemzetközi hírű gyártóvállalat. Győri gyárába a következő pozícióba keres munkatársat

GÉPKEZELŐ

Feladatok:
  • padlógyártásra alkalmas gépek kezelése
  • a műszak termelési és minőségi céljának teljesítése
  • minőségi követelményeknek való megfelelés
  • műszakvezető utasításainak betartásamunkakörnyezet tisztán tartása
Elvárások:
  • minimum szakmunkás végzettség
  • három műszakos munkarend vállalása
  • jó felfogóképesség és gyors reakciókészség
  • tanulási hajlandóság
  • megbízható munkavégzés
Előny:
  • érettségi
  • vegyipari szakmunkás végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • bruttó 800 Ft/óra kezdőbér (a bér a próbaidő után emelkedik)
  • három műszakos munkarend
  • béren kívüli juttatás
  • utazási hozzájárulás
  • hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet a 96/528-228-as telefonszámon, az E-mail cím megjelenítése e-mail címen, vagy személyesen győri irodánkban. Címünk: Győr, Bástya u. 53-57., ügyfélszolgálat idő: hétfőtől-péntekig 8.00-16.00 óra között.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Győr