www.cvonline.hu

Gépkezelő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 944760
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg orvosi segédeszközöket és többfunkciós ápolószereket gyártó multinacionális partnercégünk keres munkavállalókat a magyarországi gyáregységébe a növekvő világpiaci igények kielégítése érdekében, ezúttal gépkezelői munkakörbe.

Feladatok:

  • Termelőgépek kezelése számítógépes panelen
  • A gépek működésének felügyelete
  • Az elkészült termékek és a zavartalan működés ellenőrzése
  • Mérések elvégzése
  • A folyamatokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség (8 általános)
  • 3 műszak vállalása (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00)
  • Folyamatos munkarend (6 nap munka - 2 nap pihenő)
  • Kifinomult kézügyesség a preciz és aprólékos munkavégzéshez
  • Kiváló látás
  • Jó fizikai kondíció és állóképesség
  • Ápolt, rendezett megjelenés
  • Monotonitás és stressztűrő képesség

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érettségi
  • Műszaki beállítottság

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Gyors előrelépési lehetőség
  • Erzsébet utalvány, bónuszok
  • Bejelentett munkaviszony
  • Hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő gyáregységben
  • Folyamatos munkaerő-felvétel
  • Céges buszjáratok a dolgozók részére a következő városokból:
    • Budapest
    • Dabas, Bugyi, Ócsa, Alsónémedi, Dunaharaszti
    • Vecsés, Gyál
    • Monor, Üllő, Gyömrő, Maglód
    • Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa
    • Abony
    • Kecskemét, Nagykőrös, Lajosmizse
    • Tápiószentmárton, Tápióbicske

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette figyelmét, jelentkezzen rá Link megjelenítéset követően a honlapunkon keresztül, vagy a 06-70/452-0804 telefonszámon, valamint a E-mail cím megjelenítése email címen.