www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • A hirdetés 724 napja lejárt

Acélkereskedelmi partnerünk részére új kollégákat keresünk az alábbi pozícióba:

Gépkezelő

Feladatok:

  • gyári daraboló gépek kezelése
  • mérési feladatok elvégzése
  • anyagmozgatás
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció ellátása

Elvárások:

  • Targoncavezető és darukezelő OKJ bizonyítvány
  • Alulvezérelt híddaru jogosítvány
  • Gázüzemű/vezetőüléses targoncavezető jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Megbízhatóság
  • Kitartás
  • Lojalitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Jutalomszerzési lehetőség
  • Beválás esetén béren kívüli juttatások

Munkaidő:

  • Napi 12 óra, folyamatos munkarendben

Munkavégzés helye:

  • Vecsés, Airport City Logisztikai Park (Budapest XVIII. Üllői út 807.)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Vecsés
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő