www.cvonline.hu

Gépkezelő

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 937987
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal kiemelt partnercégünk részére, melynek fő profilja a hulladék hasznosítás, feldolgozás, keresünk anyagmozgató, gépkezelő munkakörbe munkatársakat hosszú távra, három műszakos munkarendbe, Dunaharaszti telephellyel, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Anyagmozgatási és gépkezelési feladatok ellátása, kültéri és beltéri munkavégzéssel kiegészítve.

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti, Coca-Cola telephelyén

Munkaidő:

  • Hétfőtől szombat délelőttig, 3 műszakos munkarendben, 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 óráig
  • Az éjszakás műszak vasárnap este, 22:00-kor kezdődik.

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Minimum 1 éves gépkezelői, folyamatos gyakorlat

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkahely
  • Versenyképes bérezés (br. 815 Ft/ó + műszakpótlék) és cafeteria 3 hónap próbaidő után
  • Hosszútávú foglalkoztatás

Jelentkezni fényképes önéletrajz feltöltésével, regisztrációt követően a Link megjelenítése oldalon keresztül lehet.