www.cvonline.hu

GÉPKEZELŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 935507

Műanyag termékek gyártásával foglalkozó győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ

Feladatok:
  • műanyag termékek, valamint festék granulátumok előállítására alkalmas gépek kezelése
  • a műszak termelési és minőségi céljának teljesítése
  • minőségi követelményeknek való megfelelés
  • műszakvezető utasításainak betartása
  • munkakörnyezet tisztán tartása
Elvárások:
  • minimum szakmunkás végzettség
  • hasonló munkakörben szerezett 1-2 éves tapasztalat
  • három műszakos munkarend vállalása
  • megbízható munkavégzés
Előny:
  • érettségi
Amit kínálunk:
  • bruttó 1.050 Ft/órabér
  • utazási hozzájárulás
  • hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet a 96/528-228-as telefonszámon, az E-mail cím megjelenítése e-mail címen, vagy személyesen győri irodánkban. Címünk: Győr, Bástya u. 53-57., ügyfélszolgálat idő: hétfőtől-péntekig 8.00-16.00 óra között.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Győr