www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • A hirdetés 986 napja lejárt

GÉPKEZELŐ MUNKAKÖRBE

LEMEZMEGMUNKÁLÓ GÉPEKRE, PERFORÁLÓ BERENDEZÉSEKRE

AZ ÖN PROFILJA fémipari jártasság gépkezelői gyakorlat présgépen, lemezollón, lézervágó vagy élhajlító-gépen lemezmegmunkálásban szerzett tapasztalat önálló, felelősségteljes munkavégzés több műszakban

ELŐNYT JELENT targonca vezetői engedély darukezelői vizsga

alapszintű német nyelvismeret CNC gépbeállítói gyakorlat

felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amennyiben képzettsége megfelel az elvárásoknak és szívesen dolgozna szekszárdi telephelyünkön, pályázatát bizonyítványai másolataival együtt 2014. szeptember 10-ig juttassa el hozzánk:Hanol Teréz Pénzügyi – és személyügyi vezető, SOLVARO Kft.,
7100-Szekszárd, Aranytó u. 4.

Link megjelenítése

Helyek Tolna
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő