www.cvonline.hu

Gépkezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.03.26.
Hirdetés azonosító: 805529

A Prohuman a hazai piac 6 LEGNAGYOBB személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cégeinek egyike. Eddig több mint 100 Ügyfél ismerte meg HR szolgáltatásainkat, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés, Cafeteria szolgáltatások, HR tanácsadás és outsourcing területén. Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő

Feladatok:
  • A feldolgozógép folyamatos kiszolgálása,
  • Összegyűjti, előkészíti a legyártásához szükséges segéd illetve csomagolóanyagokat,
  • Betartja a munkavédelmi és higiénia előírásokat,
  • Folyamatosan figyeli munkakörnyezetének állapotát, törekszik a maximális üzemi rend, tisztaság fenntartására.
Elvárások:
  • Alapfokú végzettség (szakmunkás végzettség előny),
  • Gyártósori, gépkezelői tapasztalat,
  • Jó fizikum,
  • Terhelhetőség.
Amit kínálunk:
  • Kezdés: azonnal, kezdetben 3 hónapos, de a későbbiekben határozatlan idejű szerződéssé válhat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: több műszakban (Csepel)
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Referencia kód: DFG-001

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió