www.cvonline.hu

Gépkezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 804053

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

Gépkezelő

Feladatok:
  • PLC vezérlésű gépek kiszolgálása és kezelése,
  • fémalapanyagok mozgatása daruval, esetenként targoncával,
  • gyártásközi minőség-ellenőrzés és javítás,
  • szükséges műszeres bemérések elvégzése,
  • munkaterület tisztán tartása.
Elvárások:
  • Szakmunkás végzettség,
  • gépkezelésben, fémmegmunkálásban való jártasság,
  • nehézgép kezelői jogosítvány (alulról vezértelt híddarura)
  • termelő cégnél szerzett tapasztalat,
  • műszaki rajz olvasásának készsége,
  • mérési és alkatrész ismeretek,
  • felhasználói szintű PC ismeret,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • erős fizikum, terhelhetőség.
Előny:
  • Könnyűgépkezelői jogosítvány,
  • 5S, LEAN módszerek ismerete.
Amit kínálunk:
  • Kulturált, modern munkakörnyezet,
  • professzionális szakmai háttér,
  • családias légkör,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • fejlődési lehetőségek.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, több műszakos munkarendben
  • Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió