www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • A hirdetés 6 napja lejárt

Piacvezető kábelipari cég miskolci telephelyére munkatársakat keres

Gépkezelői

munkakörbe

Feladatok:

  • Kábelipari gyártógépek működtetése, felügyelete
  • Technológiai és minőségellenőrzési utasítások betartása
  • Munkavédelmi előírások betartása

Elvárások:

  • Három műszakos munkarend vállalása
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Fémipari, gyártóüzemi tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség, szakmai fejlődés lehetősége
  • Teljesítménybónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Minőségi bónusz
  • 13. havi juttatási csomag
  • Munkaruha és munkaruha mosatás biztosítása
  • Tisztasági csomag
Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű