www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Vas megyei partnerünk részére

Gépkezelőket

felveszünk!

Elvárások:

  • 8 általános
  • Megbízható munkavégzés
  • Kitartás, lojalitás, terhelhetőség
  • 4 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Termelési területen szerzett 1-2 év tapasztalat előnyt jelent

Feladatok:

  • Termelőgépek önálló felügyelete és kiszolgálása
  • Minőségileg kifogástalan termékek gyártása
  • Gyártási dokumentációk kezelése, vezetése
  • Gépek és azok környezetének rendben, tisztán tartása

Juttatások:

  • Kiemelt órabér (br. 1000 Ft/óra)
  • Mt feletti műszakpótlék
  • Cafeteria
  • Teljesítmény bonusz (br. 20000-25000 Ft)
  • Ingyenes buszjáratok

Munkavégzés helye: Szombathely és környéke

Jelentkezéshez küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével lenti e-mail címre vagy hívja a 20/3933446-os vagy a 30/282-6263-as telefonszámot

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű