www.cvonline.hu

Gépkezelő

Régió:

Heves
Heves

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.12.05.
Hirdetés azonosító: 1231987

Hatvani autóipari gyártó cég részére keresünk gépmestereket, 3-4 műszakos munkarendbe.

A munkafolyamatokra betanítjuk az új kollégákat. A feladatokat hölgyek is eredményesen elsajátítják. Vidéki munkatársainkat ingyenesen szállítjuk a munkahelyre, negyedéves bónuszokkal, juttatásokkal ismerjük el a teljesítményt.

Feladatok:

  • Gyártó berendezések kezelése
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása a munkaállomásokon
  • Kész alkatrészek, részegységek elvitele, csomagolása,
  • Egyszerű működési zavarok megszüntetése, hibák dokumentálása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (szakmunkás bizonyítvány vagy érettségi vagy több éves szakmai tapasztalat),
  • Jó szervezőkészség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • bejelentett munka biztonsága
  • ingyenes céges buszjáratok 30 településről
  • stabil jövedelem
  • műszakpótlékok
  • 8000 Ft étkezési támogatás
  • negyedéves bónusz
  • fél év után kiegészítő juttatások
  • tiszta, rendezett munkahely
  • támogató közösség

E-mail cím megjelenítése  e-mail címen önéletrajzzal, vagy a következő telefonszámon: 70/452-9087. Visszahívjuk!