www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Műanyagfeldolgozó üzemünkbe új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Gépkezelő

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Extruder gépek indítása és működtetése
  • Gyártási, ellenőrzési folyamatok elvégzése a minőségi elvárásoknak megfelelően
  • Termelés optimalizálása
  • Gyártási zavarok, hibák elhárítása, kiküszöbölése

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műanyag alkatrészek gyártásában, ellenőrzésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Családias vállalati kultúra
  • Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye:

  • Nagytarcsa
Helyek Nagytarcsa
Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés > Gyári munkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű