www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • Company_icon Goldkern Kft.
  • Location_icon Őcsény, Tolna
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Goldkern Kft. több mint 20 éves múlttal rendelkező, magyar tulajdonban lévő, terménykereskedelemmel foglalkozó cég

Gépkezelő

munkatársat keres őcsényi szárító-tároló telephelyére azonnali kezdéssel.

FELADATOK:

  • Szárítógép és/vagy homlokrakódógép kezelése
  • Termény be- és kitárolása

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Megbízható munkavégzés
  • Jó állóképesség, terhelhetőség

ELŐNYT JELENT:

  • Szárítókezelői bizonyítvány
  • Rakodógépkezelői jogosítvány
  • Mezőgazdasági gépész végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Vesenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Munkábajárás költségtérítése
  • Továbbképzési lehetőség

 MUNKAVÉGZÉS HELYE: Őcsény

Írásbeli jelentkezést a lenti e-mail címre várjuk!

Helyek Őcsény
Tolna
Kategória Építés / Ingatlan > Nehézgépkezelő
Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Operátor
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű