www.cvonline.hu

GÉPKEZELŐ

  • Company_icon Elanders Hungary kft.
  • Location_icon Zalalövő, Zala
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Elanders Hungary Kft.
stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező
nyomdaipari cég

GÉPKEZELŐI

munkakörbe,

EGY,- és TÖBB MŰSZAKOS munkarendbe
keres munkatársakat ZALALÖVŐI gyáregységébe.

Amit kínálunk:

  • Min. nettó 18.000 Ft cafeteria
  • 60% műszakpótlék 18-06 óra között
  • 100% túlóralapon felül szombati túlóráért +100%, vasárnapi túlóráért +150%
  • Jubileumi pénzjutalom a céghez több éve lojális munkatársaknak
  • Dolgozói ajánlási rendszer
  • Cég hatékonyságát növelő ötleteket pénzzel jutalmazzuk
  • Céges buszjárat
  • Az új munkavállalókat saját állományba vesszük fel
  • Határozatlan idejű jogviszony, stabil, hosszútávú munkalehetőség

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Műszaki érzék, önállóság, megbízhatóság, precizitás

A munkavégzés során az új munkatárs feladata a digitális kötészeti, hajtogató, -vagy vágó gépkezeléssel kapcsolatos munkafolyamatok elvégzése lesz.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi email címen, vagy postai úton: 8999 Zalalövő, Újmajor út 2. címre.

Helyek Zalalövő
Zala
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű