www.cvonline.hu

Gépkezelő

Hozzáadva: 2017.10.04.
Hirdetés azonosító: 1195123

Elektromos kormányrendszereket gyártó partnercégünk új, debreceni gyárába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • A termelésben részt vevő gépek kezelése, működésük biztosítása
  • Termékek legyártása műszaki rajz alapján
  • Minőségellenőrzési feladatok ellátása
  • Berendezések karbantartása, meghibásodások jelentése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség gépészeti, ipari területen
  • Fémmegmunkálás terén szerzett 1 éves tapasztalat
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Német vagy angol nyelvtudás

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, széles körű juttatások
  • Külföldi betanulás
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben

Előnyök:
  • Targoncavezetői vagy emelőgép kezelői engedély előnyt jelent

Nyelv:
  • Angol
  • Német

  • Amennyiben szeretnéd megpályázni a munkalehetőséged, várjuk fényképes szakmai önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével!

Munkavégzés helye:
  • Debrecen