www.cvonline.hu
Gépkezelő
Trenkwalder Kft
Régió: Bács-Kiskun
Hozzáadva: 2017.11.17.
Jelentkezési határidő: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1176611
lejárt

Kecskeméti székhelyű, élelmiszeriparban tevékenykedő megbízónk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Gépkezelő

Feladatok:

Hölgyek és férfiak számára egyaránt betölthető pozíció:

  • Élelmiszer ipari gépek kezelése, üzemeltetése
  • Gyártási paraméterek beállítása, ellenőrzése
  • Gépek kiszolgálása

Elvárások:

  • Szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség (géplakatos, műszakigép-szerelő, műszakigép-technikus előny)
  • Gépkezelői tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat előny
  • Pályakezdők és hölgyek jelentkezését is várjuk!

Amit nyújtunk:

  • Kiemelkedő alapbér: a kezdő órabér meghaladja az 1000 Ft-ot is
  • Kiemelkedő délutános és éjszakai műszakpótlék
  • Bónusz és cafeteria a legelső hónaptól kezdődően
  • Ingyenes buszjárat a következő településekről: Nagykőrös, Tiszakécske, Tiszaalpár, Lakitelek, Nyárlőrincz, Kecskemét

Elérhetőség: 06 20 956 0131

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100

Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.