www.cvonline.hu

Gépkezelő

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.10.
Jelentkezési határidő: 2017.10.25.
Gépkezelő

Új kollégákat keresünk gépkezelői munkakörbe! Van tapasztalatod ezen a területen? Akkor téged keresünk! Túl monoton és kihívásokban szegény a jelenlegi állásod? Adj esélyt a személyes fejlődésnek és légy egy dinamikusan bővülő cég új tagja!

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:
• program Fűrészgép, CNC vagy PLC vezérlésű gépen, adott alapján önálló munkavégzés során különféle alumínium alkatrészek, félgyártmányok és késztermékek gyártása.
• Berendezések tisztítása, beállítása, kisebb karbantartási munkák elvégzése.
• Ismernie és kezelnie kell mindazon gépeket, berendezéseket, melyeknek kezelési utasítását elsajátította i(asztali fúrógépek, prések, szalagfűrészgép, darabológépek, szegecselőgépek, stb.).
• Belső anyagmozgatások és árucsomagolások elvégzése.
• Gyártásközi ellenőrző lapok, OEE lapok és Munkalapok töltése.
• Jelentések elvégzése.
• Munkája minőségrendszerének, környezetközpontú, munkavédelmi, munka egészségügyi irányítási rendszerének részét képező, a munkájához kapcsolódó eljárásutasítások, dokumentált folyamatok betartásával végzi.
• Feladata a minőségi célok, a jó minőségű termelés megvalósítása.

Elvárások / Requirements

Elvárások:
• Hasonló területen szerezett tapasztalat
• 8 osztályos végzettség
• Önálló munkavégzés
• Jó kapcsolatteremtő és meggyőző készség
• Kezdeményezőkészség, kreativitás
• Csoportban végzett munkára való alkalmasság

Amit kínálunk / Offer

Juttatási csomag:
versenyképes bérezés
13.havi fizetés
bónuszok
céges buszjárat a megye több pontjáról
családias munkakörnyezet

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -