www.cvonline.hu

Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Gépkezelő

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Fejér

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Feladatok:

  • A jóváhagyott szabványos folyamatok üzemeltetése a biztonsági, minőségi és technológiai előírásoknak megfelelően,
  • Termelő gépek kiszolgálása munkautasítások alapján,
  • Termék minőségének biztosítása a gyártás közben, minőség-ellenőrzés,
  • Működési probléma esetén azonnali jelzés a Segítségnyújtási láncon keresztül.

76 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Elvárások:

  • Legalább általános iskolai végzettség,
  • A felvételi eljáráson történő megfelelés,
  • Egészségügyi alkalmasság,
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz.

Előnyök:

  • Targoncavezetői engedély,
  • Emelő-/könnyű-/nehézgépkezelő OKJ.

Juttatások:

  • Versenyképes alapbér,
  • 13. havi fizetés,
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlékok,
  • Cafeteria csomag,
  • Éves és havi teljesítmény prémium,
  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok.
Kategória Gyártás / Termelés, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Szakmunka / fizikai munka
Régió Székesfehérvár
Fejér
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű