www.cvonline.hu

Gépkezelő

Régió: Hajdú-Bihar

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2017.12.02.
Gépkezelő

Debreceni csapágygyűrű forgácsoló cég keres esztergáló üzembe
CNC GÉPKEZELŐ munkatársakat azonnali kezdéssel!

Pozíció leírása / Job description

• Kovácsolt csapágy gyűrűk esztergálási megmunkálási munkafázisainak elvégzése,
• A programozók által megírt programok használata,
• A megmunkált alkatrészek utómunkálása, minőségi szempontok szerinti ellenőrzése,
• A készre forgácsolt munkadarabok méreteinek ellenőrzése,
• Szükség szerint a kollegák támogatása.

Elvárások / Requirements

• Több műszakos munkarend vállalása,
• Szabálykövetés, szabálytudatosság,
• Monotonitástűrés, pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság.
• Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
• Gépi forgácsoló, CNC forgácsoló végzettség előnyt jelent,
• Képesség a kollégáktól való tanulásra.

Amit kínálunk / Offer

• Versenyképes fizetés,
• Azonnali munkakezdés,
• Hosszú távú munkalehetőség,
• Távolsági bérlettel bejárók esetén 100%-os utazási költségtérítés,
• Stabil vállalati háttér,
• Cafeteria,
• Kulturált munkakörnyezet.

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Hajdú-Bihar
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Gépkezelő

Human Centrum Kft.

Hatvani autóipari gyártó cég részére keresünk g...
Heves, Heves

Gépkezelő

Trenkwalder Kft

Cigarettafilterek gyártásával foglalkozó partne...
Pest

Gépkezelő

Stabil, növekvő, nemzetközi háttérrel rendelkez...
Bács-Kiskun