www.cvonline.hu

Gépkezelő

Régió: Hajdú-Bihar

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.11.
Jelentkezési határidő: 2017.10.21.
Gépkezelő

Debreceni csapágygyűrű forgácsoló cég keres esztergáló üzembe
CNC GÉPKEZELŐ munkatársakat azonnali kezdéssel!

Pozíció leírása / Job description

• Kovácsolt csapágy gyűrűk esztergálási megmunkálási munkafázisainak elvégzése,
• A programozók által megírt programok használata,
• A megmunkált alkatrészek utómunkálása, minőségi szempontok szerinti ellenőrzése,
• A készre forgácsolt munkadarabok méreteinek ellenőrzése,
• Szükség szerint a kollegák támogatása.

Elvárások / Requirements

• Több műszakos munkarend vállalása,
• Szabálykövetés, szabálytudatosság,
• Monotonitástűrés, pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság.
• Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
• Gépi forgácsoló, CNC forgácsoló végzettség előnyt jelent,
• Képesség a kollégáktól való tanulásra.

Amit kínálunk / Offer

• Versenyképes fizetés,
• Azonnali munkakezdés,
• Hosszú távú munkalehetőség,
• Távolsági bérlettel bejárók esetén 100%-os utazási költségtérítés,
• Stabil vállalati háttér,
• Cafeteria,
• Kulturált munkakörnyezet.

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Hajdú-Bihar
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Gépkezelő

Trenkwalder Kft

Alumínium öntvények gyártásával foglalkozó győr...
Győr-Moson-Sopron

Gépkezelő

HSA Kft.

Gépkezelő Feladatok: A vállalat termelő gépeine...
Jász-Nagykun-Szolnok

Gépkezelő

A Trenkwalder Kft. megbízója részére munkatársa...
Vas