www.cvonline.hu

Gépkezelő

Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1154139

Partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe faipari gépkezelő
Feladatok:

  • Gépkezelés
  • Könnyű fizikai gyártósori feladatok
  • Anyagmozgatás

Elvárások:
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Asztalos vagy lakatos végzettség és/vagy szakmai tapasztalat
  • Megfelelő előképzettség és gyakorlat
  • Kézügyesség
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és elemző- készség

Juttatások:
  • Azonnali munkakezdés, stabil munkakörnyezet
  • Kiemelt munkabér
  • Kiemelt bejárási támogatás + Cafetéria

Előnyök:
  • Faipari tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Fényképes önéletrajz elküldésével a [e-mail] címre, a tárgy mezőben „GÉPKEZELŐ” megjelöléssel. Bővebb információ: 70/6655-743

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Zala