www.cvonline.hu

Gépkezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 1116087

Szombathelyi autóipari beszállító partnercégünk állományába keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Fúrás
  • Marás
  • Gépkezelés
  • Egyéni és csapatmunka

Elvárások:
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Kiváló fizikai erőnlét, állóképesség
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Folyamatos három műszakos munkarend vállalása
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó kézügyesség
  • Jó csapatjátékos

Juttatások:
  • Hosszú távú, biztos, stabil munkahely, egy jól működő nagyvállaltnál
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiemelkedően magas alapórabér
  • A törvényben előírtnál magasabb műszakpótlékok
  • Munkába járás támogatása (+ ingyenes buszjáratok Szombathelyen belül)
  • Ingyenes távolsági buszjáratok
  • Béren kívüli juttatások

Előnyök:
  • Szakmai gyakorlat

  • Jelentkezés: Fényképes önéletrajz elküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgy mezőben „Összeszerelő - Szombathely” megjelöléssel. Bővebb információ: 06/70/665-5903

Munkavégzés helye:
  • Szombathely

Kategória
Egyéb
Régió
Vas