www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • Az álláshirdetés tegnap lett aktiválva
Partnerünk:

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő partnerünk nyomdaipari gépek kezelésére gépkezelő munkatársakat keres.

Munkavégzés helye:

XXII. kerület - Iparterület

Feladatok:
  • Szitázó vagy tamponnyomó kezelése
  • Apróbb ajándéktárgyak, elsősorban pl. toll, öngyújtó, játék, óra, kulcstartó, bögre, irodai eszközök emblémázása
  • A kezelt gép műszaki beállítása, paraméterezése, felügyelete
  • Legyártott termékek folyamatos ellenőrzése
  • A kezelt gép karbantartása, kisebb javítások elvégzése
Elvárások:
  • Műszaki érzék
  • Kézügyesség
  • Termelő, gyártó gépek beállításában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
Előny:
  • Szakmunkás vagy középfokú végzettség (műszaki előny)
  • Szitázó és/vagy tampongép kezelésében szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Magas színvonalú technológia
  • Szakmai fejlődés
  • Stabil háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Fix fizetés és béren kívüli juttatás
  • 2 műszakos munkarend
  • Céges busz Érd Top Shop megállóból

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő