www.cvonline.hu

Gépkezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1097712

Alsózsolcai partnerünk részére keresünk munkatársakat!
Feladatok:

  • Lemezmegmunkálás lyukasztó és hajlító gépeken,
  • Gépek beállítása, tárazása, szerszámcserék elvégzése,
  • Gyártási méretek ellenőrzése tolómérővel műszaki rajz alapján,
  • Kézi anyagmozgatás: lemezek és alkatrészek mozgatása a termelési területen.

Elvárások:
  • Szakirányú, fémipari alapképzést is nyújtó szakmunkás bizonyítvány (pl. géplakatos, karosszéria lakatos, esztergályos, marós, autószerelő, stb.),
  • Lemezmegmunkálással kapcsolatos alapismeretek és gyakorlat,
  • Tolómérővel történő pontos mérési ismeretek (század milliméterre pontos mérési ismeret, furatközéppont meghatározás, stb.),
  • Műszaki rajz olvasási készség (vetítési nézetek, méret segédvonalak helyes értelmezése),
  • NC / CNC vezérlésű gépek alapszintű ismerete előny.

Juttatások:
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség.
  • Multinacionális környezet,
  • Utazási támogatás.

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek,kérjük,küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.