www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • Ez az állásajánlat 2 napon belül lejár

A prémium késztermékeket gyártó PNH Kft. Egy folyamatosan fejlődő, osztrák tulajdonú és irányítású FÉMIPARI cég, mely Nyugat Európa piacvezető partnereit szolgálja ki széles termékskálán mozgó kínálatával.

Cégünk az elmúlt években, a regionális munkaerő piac meghatározó foglalkoztatójává nőtte ki magát.
CSAPATUNK ERŐSÍTÉSÉRE KERESSÜK ÚJ KOLLÉGÁNKAT A KÖVETKEZŐ POZÍCIÓBA:

Gépkezelő

Feladatok:

  • Gép kiszolgálása nyersanyaggal
  • Berendezések kezelése, karbantartása dokumentációk szerint
  • Termelési folyamatok betartása
  • Egyeztetés a termelési logisztikussal
  • A géppel végzett munkafolyamat vizuális ellenőrzése
  • Műszaki dokumentációk értelmezése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló műszaki érzék
  • Jó problémamegoldás
  • Csapatorientáltság
  • Megbízhatóság
  • Számítógépes ismeretek
  • Önálló, határozott, agilis, terhelhető személyiség
  • Tanulási hajlandóság
  • 2-3 műszakos munkarendben való munkavégzés

Előny: Releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Megtanítunk gépeink kezelésére, „szaktudást adunk”  - Fejlődő és munkatársait képező vállalat
  • Rendezett, modern üzemi környezet
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár Petőfi S. u. 81.

Bővebb információ: www.pnh.hu

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

Munkavégzés helye PNH Kft, Vasvár Petőfi S. u. 81.
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Vasvár