www.cvonline.hu

Gépkezelő

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1086125
lejárt

Jelenleg tejtermékeket gyártó partnercégünk keres munkavállalókat, ezúttal gépkezelő munkakörbe.

Feladatok:

  • csomagoló gépek kezelés, karbantartása

Elvárások:

  • pontos precíz munkavégzés
  • utasítások betartása

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Targonca vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1100Ft/óra
  • utazási költség, kedvezményes dolgozói vásárlás

Jelentkezésedet elküldheted E-mail cím megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration: none;">E-mail cím megjelenítése címre, vagy gyere be hozzánk személyesen és jelentkezz így. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3337. Visszahívunk!

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration: none;">regisztrációt követően.