www.cvonline.hu

GÉPKEZELŐ

  • A hirdetés 79 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ

(Mikroelektronika üzem)

Feladatkör:

  • Termelőeszközök, gépek működtetése, ellenőrzése
  • Érvényben lévő technológiai, és minőségi utasítások végrehajtása
  • A felmerülő javítási munkák elvégzése
  • Részt vesz az üzemben lévő gépek, berendezések karbantartásában, az új technológia telepítésében
  • Értesíti a felettesét a minőségi mutatók meghatározott értéket meghaladó romlása, vagy jobbító javaslat esetén

Szükséges képzettség:

  • Középfokú műszaki (elektronikai-, gépész-, mechatronikai) végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Igényesség, kreativitás
  • Jó kézügyesség

Előnyt jelent:

  • Német, vagy angol nyelvtudás
  • SMD gépek kezelésében szerzett tapasztalat
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Targoncaszerelő - Veszprém megye (Referenciaszám: NB-1531)

Man at Work Kft.

Feladatok: Emelőgépek, targoncák javítása, kar...
Veszprém

Minőségbiztosítási technikus - Veszprém (Referenciaszám: NB-1217)

Elvárások: Középfokú műszaki végzettség Minős...
Veszprém

Megváltozott munkaképességű munkavállalókat keresünk postládás szórólapterjesztésre

Work Force Kft.

Megváltozott Munkaképsességű munkatársakat kere...
Magyarország