www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • A hirdetés 262 napja lejárt

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

azonnali munkakezdéssel keres munkatársakat az alábbi munkakörbe

Gépkezelő

Feladatok:

  • biztosítja a szivattyútelepekre érkező vizek zavartalan és hatósági előírásoknak megfelelő elvezetését
  • üzemelteti a szivattyútelepek gépészeti és elektromos berendezéseit, rendszeresen ellenőrzi folyamatos működésüket, valamint elvégzi a szükséges karbantartásokat, kisebb javításokat és szükséges beállításokat
  • ellátja a napi üzemeltetési, fenntartási, karbantartási, belső és külső takarítási, parkfenntartási munkálatokat

Elvárások:

  • minimum szakmunkás bizonyítvány (műszaki jellegű vagy villanyszerelői végzettség)
  • minimum 1 év gépkezelő/gépész munkakörben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői jogosítvány
  • terhelhetőség, jó fizikum
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • targonca vezetői jogosítvány
  • darukezelő és kötözői vizsga
  • nehéz- vagy könnyűgépkezelői vizsga
  • vízügyi területen szerzett többéves szakmai tapasztalat
  • villamosmű-kezelő II. végzettség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a jelentkezők magyar nyelvű önéletrajzát, a fizetési igény, valamint a pozíció megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar