www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • A hirdetés 221 napja lejárt

18 éve Miskolcon az autóipar szolgáltában

A Shinwa Magyarország Precíziós Kft. gyártótevékenységéhez keres új munkavállalókat, termelési területre

Gépkezelő

munkakörben

A közhiedelemmel ellentétben a Shinwa Magyarország Precíziós Kft. nem pusztán összeszerelő üzem. Tevékenysége évtizedes múltra tekint vissza. A vállalat profilja prémium kategóriás termékek gyártása az autóipar piacvezető márkái részére (Mercedes, Audi, Opel, Skoda, Fiat, Toyota, Honda, stb.).

A termékek a szórakoztató elektronika és klíma rendszerek vezérlését végzik, összetett technológiai folyamatban készülnek, korszerű gépek és eljárások eredményeképpen, miután dekorációs termékek az autóban, kizárólag prémium kategóriás minőséget képviselhetnek.

E korszerű gyártáshoz, már hagyományokkal bíró kollektívába várjuk a jelentkezéseket.

A gépkezelők feladata röviden:

  • az autóipar részére minőségi, precíziós termékek gyártása és ellenőrzése, több munkaposzton: fröccsöntő, lézer-gravírozó és festő-gépeken

Amit várunk:

  • szakképzettség, de min. befejezett alapfokú végzettség
  • bejegyzés-mentes erkölcsi bizonyítvány
  • gyors tanulási készség és képesség
  • jó látás és térlátás
  • több műszakos munkarend vállalása
  • pályakezdőket és Miskolcon kívül lakó munkavállalókat is szívesen fogadunk

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú munkaviszony
  • fix havi díj és teljesítményalapú bónuszok
  • étkezési jegy
  • igényes, kultúrált munkakörnyezet
  • az utazás jogszabály szerinti mértékű támogatása
  • emelt összegű pótlékok
  • előremenetel, tréningek, képzési lehetőségek

Telefonon: a 46/530-706 és a 46/530-765 telefonszámokon, hétfőtől-péntekig 8:00-16:30-ig terjedő időintervallumban, valamint az álláskereső önéletrajzával e-mailben a lenti e-mail címre, illetve a vállalat portájára leadott önéletrajzokkal lehet 2016.10.07-ig.

Helyek Miskolc
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő