www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • A hirdetés 171 napja lejárt

 Gépkezelő

Főbb feladatok:

  • Rábízott termelési/összeszerelési feladatok ellátása a munkavégzéshez szükséges eszközök rendeltetésszerű használatával
  • Selejt- és utómunka kezelése
  • Munkaköréhez szorosan kapcsolódó műveleti utasítás ismerete, szakszerű betartása

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Büntetlen előélet

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Juttatások: versenyképes fix alapbér + Teljesítményarányos bónusz + Cafeteria
  • Étkezési utalvány, már az első ledolgozott hónaptól
  • Modern, színvonalas munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Kedvezményes munkahelyi étkezés többféle választható menüből
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér
  • Bejárás támogatása.

Munkavégzés helye:

  • Szombathely
Helyek Szombathely
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő