www.cvonline.hu

GÉPKEZELŐ

  • A hirdetés 324 napja lejárt

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő Vállalatunk

NYOMDAIPARI GÉPEK KEZELÉSÉRE

GÉPKEZELŐ

munkatársakat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • szitázó VAGY tamponnyomó kezelése
  • a kezelt gép műszaki beállítása, paraméterezése, felügyelete
  • legyártott termékek folyamatos ellenőrzése
  • a kezelt gép karbantartása, kisebb javítások elvégzése

Elvárások:

  • műszaki érzék
  • kézügyesség
  • termelő, gyártó gépek beállításában, üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • önálló munkavégzés

Előny:

  • szakmunkás vagy középfokú végzettség (műszaki előny)
  • szitázó és/vagy vágógép és/vagy transzfergép kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • magas színvonalú technológia
  • szakmai fejlődés
  • stabil háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • fix fizetés és béren kivüli jutattás
  • 1-2 műszakos munkarend

Munkavégzés helye: Budapest, XXII. kerület – Harbor Park
(buszjáratok biztosítása Érd Top Shop megállótól)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő