www.cvonline.hu

Gépkezelő

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2016.09.06.
Hirdetés azonosító: 1071757

Gépkezelő

Pozíció leírása / Job description

Acélipari területen tevékenykedő német partnercégünk részére keresünk Gépkezelő pozícióba munkatársakat a Győrtől 15 km-re fekvő Gönyűre.

Feladatok:

- gépkezelői feladatok ellátása korszerű acélipari gyártósoron
- gépek rendeltetésszerű üzemeltetése
- a termelés folyamatosságának biztosítása
- alapanyag tárolása, előkészítése, anyagmozgatás, a hulladék elszállítása
- az alapanyag és a késztermékek vizuális minőség-ellenőrzése
- a munkaterület tisztán tartása
- a munkavédelmi előírások valamint a műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások:

- szakmunkás végzettség, lehetőleg műszaki területen
- termelő közegben, gyártóüzemben szerzett 1-3 éves gépkezelő tapasztalat
- folyamatábrák, műszaki rajzok megértésének képessége
-3 műszakos munkarend vállalása
- precizitás, terhelhetőség

Előny:
- acélipari szakmai tapasztalat
- NÉMET nyelvtudás
- hidraulikai és pneumatikai alapismeretek
- hegesztési ismeretek

Amit kínálunk:

- hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
- nemzetközi munkakörnyezet, ahol megbecsülik a munkavállalókat
- továbbképzési, tanulási lehetőségek
- részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban, legújabb technológiák megismerése
- versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Magyarország, Gönyű (Győrtől 15 km)

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a