www.cvonline.hu

Gépkezelő

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1058795

Szolnoki munkahelyre keresünk munkavállalókat az alábbi pozíciókra (Elsősorban, Hölgyek jelentkezését várjuk.) : GÉPKEZELŐ
Feladatok:

  • • Anyagmozgatás • Faipari gépek kezelése • Minőség-ellenőrzés

Elvárások:
  • • Aktív, folyamatos munkavégzés • Monotonitás tűrés, Rugalmasság • 3 műszakos munkarend vállalása • 8 általános iskolai végzettség

Juttatások:
  • • jó munkakörülmények • biztos bejelentett jogviszony • Utiktg támogatás (helyközi bérlet 86%, saját autó 9 Ft/km/fő) • azonnali munkakezdés

Előnyök:
  • Bejelentett, hosszútávú munkalehetőség

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. További információkat kérhet : 56/513-033, 70/ 489-8491, 20/ 66-55-272 vagy személyesen Szolnok, Kossuth Lajos utca 18. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.

Munkavégzés helye:
  • Szolnok