www.cvonline.hu

Gépkezelő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1052678
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Tejipari partnerünk részére kerüsnk kollegákat.

Feladatok:

  • gépkiszolgálás csomagoló anyaggal
  • Egyéb ad-hoc feladatok

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Egészségügyi kiskönyv, ha nincs elkészétjük

Munkaidő:  Hétfő és péntek között  heti minimum 3 alkalommal  08:00-20:00 között minimum 4 óra.

Amit kínálunk

  • Bruttó 750 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú munkalehetőség

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest