www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • A hirdetés 543 napja lejárt

Gépkezelőt

keresünk

Budapesti cég munkatársat keres hullámkarton feldolgozó üzemébe,

gépkezelői munkakörbe, műszaki végzettséggel.

Min. iskolai végzettség: Műszaki szakközépiskola vagy érettségi

Elvárás:

  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Műszaki beállítottság
  • Gyakorlati idő: min. 3 év, referenciát kérünk

Előny: Nyomdaipari ismeret vagy gyakorlat

Fizetés: Fix + prémium + egyéb

Jelentkezés: a lent megadott e-mail címen fényképes szakmai önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő