www.cvonline.hu

Gépkezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1044094

Szentgotthárdi partnercégünk részére keresünk munkavállalókat.
Feladatok:

  • Gépek beállítása, kezelése, felügyelete
  • Anyagmozgatás

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Folyamatos műszak vállalása

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem, bónuszok
  • Kiemelt cafeteria juttatások
  • Bejárás biztosított( céges buszok)
  • Azonnali munkakezdés, stabil munkahely

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Fényképes önéletrajz elküldésével a E-mail cím megjelenítése-re, a tárgy mezőben "Gépkezelő-Szentgotthárd"megjelöléssel. Bővebb információ: 06 20 66-55-061

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Vas