www.cvonline.hu

Gépkezelő

Régió: Pest
Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.06.29.
Hirdetés azonosító: 1028068

Gépkezelő

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk számára keresünk új kollégákat gépkezelő munkakörbe, azonnali kezdéssel!!

Feladatok:

- a gyártáshoz szükséges alapanyagok és csomagolóanyagok előkészítése,
- gyártógépek működtetése,
- a teljes gyártási folyamat figyelemmel kísérése,
- késztermék mintavételezése a labor számára,
- kiszállítás előkészítése, termékek csomagolása,
- gépek, alkatrészek és a munkaterület tisztántartása.

Elvárások:

- legalább szakmunkás végzettség,
- gyártás-termelés területén szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel,
- jó állóképesség és fizikai teherbírás,
- 3 műszakos munkarend vállalása,
- megbízhatóság, precíz munkavégzés,
- büntetlen előélet.

Amit kínálunk:

- bejárási támogatás,
- 3 hónap után béren kívüli juttatások,
- hosszú távú álláslehetőség egy bővülő, biztos hátterű vállalatnál,
- fejlett vállalati kultúra,
- az elvégzett munka megbecsülése.

Munkavégzés helye: Dunaharaszti
Munkarend: 3 műszak, hétfőtől péntekig 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a