www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • A hirdetés 571 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ

Feladatok:

  • Gyártáshoz szükséges gépek kezelése

  • A legyártott termékek minőségellenőrzése

  • A műszakvezető utasításainak betartása

 Elvárások:

  • min. 8 általános iskolai végzettség

  • Több műszakos munkarend vállalása (12 órás műszakrend)

  • 2-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bérezés: alapbér + műszakpótlék + cafeteria

  • Biztos, megbízható munkalehetőség

  • Azonnali munkába állás

  • Munkába járás támogatása (bérlet 86%-a)

Előny:

  • Gyártó környezetben (elsősorban élelmiszeriparban) szerzett tapasztalat

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar