www.cvonline.hu

GÉPKEZELŐ

  • A hirdetés 488 napja lejárt

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő Vállalatunk
NYOMDAIPARI GÉPEK KEZELÉSÉRE
GÉPKEZELŐ
munkatársakat keres.
Főbb feladatok, munkák:
  • szitázó VAGY nyomdai papírvágógép VAGY transzfernyomógép kezelése
  • a kezelt gép műszaki beállítása, paraméterezése, felügyelete
  • legyártott termékek folyamatos ellenőrzése
  • a kezelt gép karbantartása, kisebb javítások elvégzése
Elvárások:
  • műszaki érzék
  • kézügyesség
  • termelő, gyártó gépek beállításában, üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • önálló munkavégzés
Előny:
  • szakmunkás vagy középfokú végzettség (műszaki előny)
  • szitázó és/vagy vágógép és/vagy transzfergép kezelésében szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • magas színvonalú technológia
  • szakmai fejlődés
  • stabil háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • fix fizetés és béren kivüli jutattás
  • 1-2 műszakos munkarend
Munkavégzés helye:
Budapest, XXII. kerület – Harbor Park
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő