www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • A hirdetés 451 napja lejárt

Gépkezelő

Feladatai közé tartozik:

  • Gyártósoron meghatározott gépkezelői feladatok ellátása (Prés és indukciós egyengető),
  • Forró alkatrészekkel való munkavégzése
  • Gépek rendeltetésszerű használata,
  • A termelés folyamatosságának biztosítása,
  • Műszakvezető utasításainak betartása.

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Gyártósori vagy összeszerelői tapasztalat
  • Megbízható, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség, jó fizikum
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Izgalmas, motiváló környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő