www.cvonline.hu

Gépkezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1014655

Nemzetközi háttérrel rendelkező, folyamatosan bővülő partnercégünk saját csapatába, multinacionális környezetbe keresünk munkatársat, az alábbi munkakörre:
Feladatok:

  • A rábízott berendezések üzemeltetése és felügyelete az érvényes utasítások alapján
  • A gyártási folyamat zavartalanságának biztosítása, a gépek alapanyaggal való ellátása
  • A technológiai előírások és a kezelési utasítás betartása
  • A rábízott gépek, berendezések ápolása,munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Termelés területén, automatizált gépekkel szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Juttatások:
  • Versenyképes juttatási csomag

Előnyök:
  • Műszaki végzettség, érdeklődés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el részletes angol és magyar nyelvű önéletrajzát

Munkavégzés helye:
  • Mórahalom