www.cvonline.hu

Gépkezelő

  • A hirdetés 507 napja lejárt

Amennyiben otthonosan mozog a gépek karbantartásában, jelentkezzen vezető nemzetközi csomagolóanyag-gyártó partnercégünkhöz Szadára a következő pozícióra:

Gépkezelő

(BUD198)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Gépek beállítása, üzemeltetése, felügyelete
  • Késztermékek adminisztrációja
  • Részvétel új belépők betanításában
  • Műszakvezető utasításainak maradéktalan betartása

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Könnyűgépkezelői jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó színlátás, rugalmasság
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Szada
  • Műszakrend: több műszak

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/284-4461-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka