www.cvonline.hu
Gépkezelő-Újhartyán (Referenciaszám: PJ201)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.09.
Jelentkezési határidő: 2016.12.10.
Hirdetés azonosító: 311923

Újhartyáni partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő

Feladatok:
- Szendvicspanel gyártósor gépegységeinek üzemeltetése, a manuális munkafolyamatok teljeskörű ismerete és aktív gyakorlása
- A termékekkel szemben állított technológiai és minőségi követelményeknek való megfelelés biztosítása és az előírt adminisztráció elvégzése
- A termeléssel összefüggő mérőszámok regisztrálása és figyelemmel követése
Kapcsolattartás a munkatársakkal, a felmerülő problémák azonnali megoldása
- Javaslattétel és/vagy döntéshozatal a műszakban felmerülő akadályok elhárítására

Elvárások:
- Minimum középfokú műszaki végzettség
- Karbantartói ,gépkezelői vagy egyéb műszaki területen szerzett gyakorlat
- Több műszakos munkarend, illetve folyamatos műszak vállalása
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Határozottság, önállóság

Előny:
- angol vagy német társalgási szintű nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú munkalehetőség

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Fekete Viktória kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06 1 / 260 2094

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.