www.cvonline.hu

GÉPKEZELŐ - TECHNIKUS

  • A hirdetés 5 napja lejárt

Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Ideális jelöltjeinket gyárunk termelési csapatába várjuk, mely elektromos autókba gyárt akkumulátorokat Gödön.

Feladatok:

  • gyártó gépek zavartalan működésének biztosítása,
  • gépek tervszerű ellenőrzése,
  • számítógépes adatnyilvántartás (hibanapló),
  • megelőző karbantartás elvégzése,
  • váratlan hibák javítása,
  • folyamatképesség javítása, fejlesztése,
  • a megfelelő minőség biztosítása.

Elvárások:

  • középiskolai végzettség,
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság,
  • nyitottság, pozitív személet,
  • fegyelmezettség, pontosság,
  • angolnyelv-tudás előny.

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • versenyképes jövedelem (alapbér + egyéb prémiumok),
  • törvény szerinti pótlékok,
  • vállalati busz/bejárás támogatás,
  • meleg étkeztetés,
  • kiváló munkakörnyezet.

Munkavégzés:

  • 2131 Göd, Ipartelep hrsz., 6980

Munkaidő:

  • napi 8 óra (folyamatos műszak)

Bejáráshoz ingyenes buszjáratokat biztosítunk az alábbi útvonalakon:

  • Budapest – Dunakeszi – Göd
  • Nagyoroszi – Borosberény – Rétság – Szendehely – Vác – Sződliget - Göd
  • Gödöllő – Veresegyháza – Őrbottyán – Fót – Göd

Fényképes önéletrajzát kérjük, küldje el magyar nyelven postán a 2131 Göd, Ipartelep hrsz., 6980 postacímre, vagy e-mail-ben az alábbi e-mail címre.

Helyek Göd
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Mérnök / Műszaki > Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű