www.cvonline.hu

GÉPKEZELŐ TECHNIKUS (BUDAÖRS)

  • A hirdetés 520 napja lejárt

Budaörsi gyártó cég számára keresünk GÉPKEZELŐ munkatársakat automatizált, csúcstechnológiával működő gyártósori feladatok ellátására három műszakban.

Feladatok:

  • Modern, magasan automatizált célgépek kezelése
  • Gép rendeltetésszerű üzemeltetése és megfelelő tisztántartása
  • Műszakvezető utasításainak betartása, munkavédelmi követelményeknek való megfelelés
  • Kiegészítő feladatok

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki érdeklődés
  • Monotonitástűrés
  • Jó állóképesség

Amit kínálunk:

  • Automatizált, könnyen kezelhető gépsor
  • Műszakhoz igazodó céges buszok
  • Autóval való bejáráshoz támogatás
  • Jó és modern munkahelyi légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel a fent említett elvárásoknak, jelentkezzen az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő