www.cvonline.hu
Gépkezelő-Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ5002)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1084885
lejárt

Székesfehérvári Videotonnál lévő partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő

Elvárások:
- 3 műszak vállalása

Előnyt jelent:
gépkezelői tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes bérezés,cafeteria
- Ingyenes cégesjárat biztosítása
- Azonnali munkakezdés
- Saját állomány
- Pályakezdők jelentkezésé is várjuk

Munkavégzés helye:

- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sztari Bojána kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 20/915-5994

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Egyéb hasonló állások Önnek
Eladó – Székesfehérvár

Müller Magyarország

  Székesfehérváron lévő üzletünkbe keresünk DRO...
Székesfehérvár

Gépkezelő

Human Centrum Kft.

Hatvani autóipari gyártó cég részére keresünk g...
Heves, Heves

GÉPKEZELŐ

BALLUFF ELEKTRONIKA Kft.

Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló ves...
Veszprém