www.cvonline.hu

Gépkezelő-Somogy megye (Autóipari termelés)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.07.19.
Hirdetés azonosító: 933902
lejárt

Gépkezelő munkatársat keresünk Somogy megyébe, a Balaton déli partjára, autóipari termelő vállalat részére.

Gépkezelő

Ref. 1033

Feladatok:

  • Könnyű, fizikai gyártósori feladatok ellátása
  • A termelőeszközöknél fellépő hibák diagnosztizálása és javítása
  • A folyamatos és hibamentes termelés segítése
  • Kapcsolattartás a karbantartó és szerszámkészítő kollégákkal
  • Helyettesítés

Elvárások:

  • Termelő berendezések működtetésében szerzett szakmai tapasztalat
  • A vonatkozó műszaki szabványok ismerete
  • Önállóság, csapatmunkára való alkalmasság, jó problémamegoldó készség

Amit Megbízónk ajánl:

  • Kiemelt juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern, multinacionális környezet
  • Változatos, kihívásokkal teli munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér

A munkavégzés helye:

  • Balaton déli part

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el pályázatát a pozíció megjelölésével a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu