www.cvonline.hu
Gépkezelő (Referenciaszám: PJ722)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.26.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 919202

Székesfehérvári partnercégünk részére a KÖFÉM területére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő

Feladatok:
- Gépek kezelése és működtetése

- Aluminium termékek gyártása, darabolása műszaki rajzok alapján
- Minőségbiztosítási és más rendszerelőírások betartása

Elvárások:
- Középfokú műszaki végzettség
- Műszaki rajz olvasásai készség
- Mérőeszközök használatának ismerete
- 3 vagy folyamatos műszakrend vállalása
- 2 éves releváns tapasztalat

Előny:
- Technikus végzettség
- Autóipari szabványok , minőségügyi rendszerek ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Béren kívüli juttatások
- A cég saját állományába kerül

- Céges buszjáratok vagy kedvező beutazási támogatás

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Tokai Edit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám:4376-4./2003, 07-0006-06.